СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО ДІТЯМ-СИРОТАМ НАШОЇ ГРОМАДИ

Вже  друге соціальне житло у 2018 році  придбане Царичанською селищною радою для дитини - сироти за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт.

«Ми усі гуртом зробили добру справу. Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають. За ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, Уряду було доручено передбачати щорічно у Державному бюджеті України видатки для будівництва малих групових будинків або придбання соціального житла з метою забезпечення житлом дітей та осіб цієї категорії, зазначив голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський.  Тому сьогодні маємо дуже приємну мить – вручити ключі та правовстановлюючі документи на однокімнатну квартиру Розановій Марії, яка зможе мати вже свою домівку, мати можливість планувати свій завтрашній день». Позитивне вирішення питання забезпечення дітей-сиріт та  осіб із їх числа, які проживають на території Царичанської , дає світлу надію на повноцінну соціальну підтримку нашого майбутнього підростаючого покоління.