Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Увага! Оголошення

 

        З метою належного забезпечення реалізації державної соціальної політики щодо надання послуг із соціальної підтримки мешканців громади та на виконання рішення Царичанської селищної ради від 10 грудня 2018 року №969-44/VII «Про взаємодію між виконавчим комітетом Царичанської селищної ради та управлінням соціального захисту населення Царичанської райдержадміністрації в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення» 11 грудня 2018 року підписано угоду про співпрацю в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення  (державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива).

        Згідно угоди уповноваженими спеціалістами виконавчого комітету Царичанської селищної ради здійснюється прийом заяв та необхідних документів від громадян для передачі до управління соціального захисту населення. Фахівці управління соцзахисту після опрацювання заяв на призначення соціальної допомоги чи субсидії передають уповноваженим посадовим особам виконкому інформацію щодо прийнятого рішення, розміру допомоги та терміну, на яку її призначено.

     Прийом заяв та документів для призначення соціальної допомоги та субсидій буде проводитися в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконачого комітету Царичанської селищної ради за адресою: смт Царичанка, вул. Театральна, 16г (будівля бібліотеки), тел.3-13-49, а також адміністраторами віддалених робочих місць ЦНАПу (приміщення офісів старост):

          с. Юр’ївка, вул. Центральна, 38а

          с. Прядівка, вул. Центральна, 47

          с. Бабайківка, вул. Театральна,1а

          с. Михайлівка, вул. Вороного,1« повернутися до списку новин