Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Святий Миколай завітав цього року до Юр’ївського старостинського округу.

Святий Миколай продовжив свою традицію, і завітав цього року до Юр’ївського старостинського округу, а саме в «Центр активного відпочинку» який відвідують громадяни різного віку, а особливо молодь, в яких є  велике бажання займатися спортом та приймати активну участь у спортивному житті нашої великої , дружньої, згуртованої  Царичанської об’єднаної територіальної громади.

Царичанська селищна рада у лютому місяці 2018 року запровадила Бюджет участі у громаді. Юр’ївський старостинський округ прийнявши участь став переможцем у проекті «Облаштування приміщення «Центр активного відпочинку с.Юрївка»» з бюджетом 80,0 тис.грн. (9,2% мешканців громади підтримали проект).

За кошти було придбано спортивні тренажери та інвентар. В спортивному залі було зроблено косметичний ремонт, встановлено електрообігрівачі. Селищною радою було придбано новий, сучасний тенісний стіл та встановлено  WI-FI обладнання.

Молодь та жителі села висловлюють велику вдячність всим хто приклав зусилля та добрі руки до облаштування та відкриття «Центру активного відпочинку в с.Юр’ївка», селищному голові Сумському Г. В., директору ФСК «Мир» Псарьову М. Г., депутату обласної ради  Мухтарову Гошгару Аладдін огли, головам фермерських господарств Середі О.П., Гружинскасу О.І., Головко В.А., Торяник Л.І., ПП Чумаков М.М., ПП Вісич А.В., активній молоді Линник Костянтину, Середі Яну, Шостаку Андрію, Яременку Олександру, Скрипнику Руслану, Божкевичу Володимиру, Цілуйко Світлані, Ксензову Дмитру, Середі Вадиму, Каніболоцькому Володимиру .

В ці передсвяткові дні  бажаємо всім кріпкого здоров’я , мирного неба, великих досягнень.« повернутися до списку новин