Увага! Оголошення

до рішення виконкому

від 19.12.2018 р. № 183

ФОРМА ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

на території смт Царичанка

(для публікації в газеті "Приорільська правда")

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради (рішення від 19.12.2018 р. № ) оголошує конкурс на надання житлово-комунальних послуг на території смт Царичанка з вивезення побутових відходів; утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, буд. 10, до 21.01.2019 р. до 13.00. Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 21.01.2019 о 14.00 за адресою: смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, буд. 10, у Залі засідань (2-й поверх).

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за тел. (05690) 31827. або на веб-сайті http://tsarichsel.dp.gov.ua у розділі "Оголошення".

Секретар виконкому                                                       Н.В. Герасименко