Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

ЧАРІВНІ ПОДАРУНКИ У ЧАРІВНИЙ ДЕНЬ

 

Для популяризації дитячо-юнацької творчості за напрямками декоративно-вжиткового, образотворчого мистецтва та літературної творчості Департаментом освіти Дніпропетровскьої обласної державної адміністрації для  було оголошено  обласний конкурс "Країна чарівних книжок".
Вихованці  КЗ "Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості" виявили бажання взяти участь у ньому. Кращі із робіт гуртківців творчих об"єднань "Народні ремесла", "Петриківська витинанка", "Студія сучасного дизайну", "Ізостудія", туристсько-краєзнавчого гуртка демонстрували розмаїття творчих здобутків у виготовленій власноруч книжці.  Роботи художньо обдарованих дітей були направлені для участі у обласному конкурсі.

І ось радісна звістка! На День Святого Миколая у приміщенні Дніпропетровського музею українського живопису відбувалася церемонія нагородження переможців, де вихованці КЗ «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості» презентували  свої роботи та з радістю отримали чудові подарунки.

 За організацію поїздки  діти та педагоги закладу вдячні царичанському селищному голові Сумському Г.В. та начальнику відділу освіти виконкому Царичанської селищної ради Китайгорі С.М., які постійно створюють умови для розвитку творчої особистості в громаді.

 « повернутися до списку новин