Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Дата: 21.12.2018 13:07
Кількість переглядів: 1976

19 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

До черги денної засідання включено 12 питань.

Детально звітували про проведену роботу на своїх округах старости старостинських, округів – Чвертка В.П., Лях В.І., Чернявська Л.А. і Божко О.Г. відповідно.

З питання «Про проект селищного бюджету на 2019 рік» доповідала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Членами виконавчого комітету було одноголосно схвалено проект селищного бюджету на 2019 рік  та рекомендовано  направити його на затвердження чергової сесії Царичанської селищної ради.

З інформацією про організацію безкоштовного гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти,  організацію безкоштовного підвозу дітей та педагогічних працівників у 2019 році перед членами виконкому та запрошеними виступив Китайгора С.М.

На засіданні членами виконкому було прийняте рішення «Про оголошення конкурсу на надання  житлово – комунальних послуг з вивезення побутових відходів та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

В процесі роботи членами виконавчого комітету були затверджені протоколи засідань житлової комісії,  комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), затверджено номенклатуру справ на 2019 рік та розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та ряд інших нагальних питань.