Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

19 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

До черги денної засідання включено 12 питань.

Детально звітували про проведену роботу на своїх округах старости старостинських, округів – Чвертка В.П., Лях В.І., Чернявська Л.А. і Божко О.Г. відповідно.

З питання «Про проект селищного бюджету на 2019 рік» доповідала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Членами виконавчого комітету було одноголосно схвалено проект селищного бюджету на 2019 рік  та рекомендовано  направити його на затвердження чергової сесії Царичанської селищної ради.

З інформацією про організацію безкоштовного гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти,  організацію безкоштовного підвозу дітей та педагогічних працівників у 2019 році перед членами виконкому та запрошеними виступив Китайгора С.М.

На засіданні членами виконкому було прийняте рішення «Про оголошення конкурсу на надання  житлово – комунальних послуг з вивезення побутових відходів та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

          В процесі роботи членами виконавчого комітету були затверджені протоколи засідань житлової комісії,  комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), затверджено номенклатуру справ на 2019 рік та розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та ряд інших нагальних питань.« повернутися до списку новин