На Новий рік всі мрії збуваються!

Так і школярі загальноосвітніх навчальних закладів Царичанської об’єднаної територіальної громади  напередодні Новорічних свят отримали подарунки від Царичанського селищного голови та депутатського корпусу Царичанської селищної ради, які виділили кошти на їх придбання, а саме:

Комплекти мультимедійного обладнання для Прядівської , Бабайківської та Преображенської шкіл, обладнання для СТЕМ-лабораторії Царичанської ЗОШ, оснащення кабінетів початкових класів, дидактичний матеріал, а також комплект меблів для Інклюзивно-ресурсного центру Царичанської громади.

Отже, окрім здійснення задумів, в Царичанській ОТГ дійсно впроваджуються та реалізовуються намічені цілі Стратегічного розвитку громади – Розвиток  мережі освітніх закладів, яка відповідає потребам сьогодення наших дітей!