Царичанська селищна ОТГ – партнер Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування

09.01.2019 в приміщенні Царичанської селищної ради за участю Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування для активу громади проведена робоча зустріч на тему "Державні інвестиції у місцевому економічному розвитку ОТГ". Експерт Ігор Мамонов  презентував присутнім аналіз впливу державних інвестицій на розвиток громади в цілому, та встигли обговорити  перспективи реалізації проектів та ресурси території в 2019 році.

У ході зустрічі ОТГ отримала партнерську відзнаку Дніпропетровського ЦРМС, як громада переможець обласних, національних та міжнародних конкурсів проектів місцевого економічного розвитку.

Так, за сприяння та методичної допомоги ЦРМС Царичанська ОТГ у 2018 році стала переможцем конкурсного відбору громад щодо фінансової підтримки ЦНАП у рамках Програми U-LEAD з Європою, переможцем регіонального форуму "Ярмарок добросусідства" (реалізація ґендерно чутливого проекту "Кімната сімейного відпочинку у Царичанській лікарні") під патронатом Дніпропетровської обласної адміністрації та переможцем проекту "Поліцейський офіцер громади в Дніпропетровській області" ( Національна поліція України).

Приємною подією стало підписання Геннадієм  Сумським анкетних даних щодо огляду державних інвестицій для місцевого економічного розвитку в Царичанській селищній об’єднаній територіальній громаді, що буде покладено в основу 5-річної співпраці Програми U-LEAD з Європою з Царичанською громадою.