Царичанська селищна рада в програмі U-GO! (U – Government Official): Ти - посадовець!

Дата: 24.01.2019 11:57

Після анкетного відбору учасників Програми U-GO! (U – Government Official): Ти - посадовець!, для участі в реалізації її заходів, від Царичанської селищної ради обрано Липку Юрія (начальника соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Царичанської селищної ради).

Перший 4-денний тренінг (19-23 січня 2019 року) в м.Київ та перші  амбітні бажання просувати позитивні зміни в громаді. Видалася чудова нагода презентувати майбутній проект громади по створенню на базі КЗК "Царичанська центральна бібліотека" комплексного культурного та ділового центру Царичанської селищної ради (Coworking Space) з 5 зон.                 Зона 1 - Сучасний простір підтримки та активізації малого бізнесу громади для місцевого економічного розвитку (приміщення для зустрічей учасників Інкубатора сільського підприємництва, Асоціації підприємців, молодіжної ради громади, інших ГО, підприємців, тощо). Зона 2 - Інформаційно-туристична зона "Путівник громадою" КЗК "Комплексний музей історії" КЗК "Центр культури та дозвілля". Зона 3 - Історії нової об’єднаної громади та краєзнавства КЗК "Комплексний музей історії". Зона 4 - Літератури, самоосвіти та відпочинку КЗК "Царичанська центральна бібліотека". Зона 5 - Центр надання адміністративних послуг Царичанської громади.