Зустріч селищного голови Геннадія Сумського з О.Ю.Кришиним.

На минулому тижні відбулася зустріч селищного голови Геннадія Сумського з О.Ю. Кришиним. Обговорили підсумки 2018 року і плани на                  2019 рік.

У 2018 році за ініціативою народного депутата та за рахунок коштів з державного бюджету, на території громади реалізовано немало проектів:

• тривало будівництво дитячого садка в с. Лисківка;
  • здійснювався капітальний ремонт дитячого навчального закладу "Берізка" в смт Царичанка;
  • проведено облаштування мереж  водопостачання в  с.Бабайківка та с.Дубове;
  • відремонтовано покрівлі двох багатоквартирних житлових будинків в смт Царичанка;
  • реконструйовані мережі вуличного освітлення сіл Дубове та Бабайківка.

У 2019 році - у тому числі планується продовжувати почате. Основне питання – завершення реконструкції дитячого садка в  с.Лисківка. Зі слів Олега Кришина на найближчому засіданні Кабінету Міністрів повинно бути прийнято рішення про дофінансування цього об’єкту.

Це ще і:

• облаштування системи водопостачання с.Івано-Яризівки;
  • реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. 14 Гвардійської дивізії в смт Царичанка;
  • капітальний ремонт будівлі КПНЗ "Царичанська школа естетичного виховання";
  • капітальний ремонт ДНЗ "Барвінок" в с. Бабайківка;
  • капітальний ремонт покрівлі та будівлі КЗК "Царичанська центральна бібліотека"  з метою облаштування на її базі комплексного культурного та ділового центру (Coworking Space).

Не менш важливе - реконструкція будівлі Прядівської АЗПСМ під загальноосвітню школу. Кошти на реалізацію даного проекту планується залучити за участю міжнародно-технічної підтримки, отримавши грант.