Придбали новий інвентар для спортсменів ФСК «Мир»

Дата: 07.02.2019 08:21
Кількість переглядів: 1926

У Царичанській громаді успішно розвивається дитячий та юнацький спорт.    Підтримка  влади у розвитку цього напрямку дуже важлива і дієва. Розуміючи важливість питання, керівництво на прохання спортсменів завжди відзивається.

Для покращення фізкультурно – оздоровчої роботи та навчально – тренувального процесу у ФСК «Мир» депутатський корпус Царичанської селищної ради на чолі з головою громади Геннадієм Сумським виділив спортсменам кошти у розмірі 26 тисяч гривень на  спортивну атрибутику, екіпіровку та інвентар. Нещодавно ці спортивні подарунки були вручені  під час тренувального процесу. Для футбольної команди «Мир» були придбані воротарські перчатки, футбольні гетри,кеди та інше. Для секції з дзюдо та самбо – куртки для боротьби та бійцівські манекени. Команда з кікбоксингу отримала боксерські перчатки, захисні жилети, шоломи, захист для гомілки, маківари для ударів, скакалки.  На заняттях секцій  борці вже  випробували новеньку форму та атрибути. Тренер секції «дзюдо» Василь Крамаренко відзначив, що наявність такого спортивного комплекту надасть їм  змогу у цьому році брати участь у змаганнях і по самбо. А  хлопці з команди кікбоксингу (тренер Артур Яременко), до речі, там є і дівчата, залишились задоволеними подарунками, випробувавши їх на міцність.  Присутній на тренуваннях спортсменів директор ФСК «Мир» Микола Псарьов,  побажав групам успіхів у спортивних досягненнях.

У Царичанській громаді успішно розвивається дитячий та юнацький спорт.    Підтримка  влади у розвитку цього напрямку дуже важлива і дієва. Розуміючи важливість питання,керівництво на прохання спортсменів завжди відзивається.