Вітання ювіляру.

Дата: 08.02.2019 11:38

Сьогодні приймає вітання із поважним  90-річним ювілеєм ШРАМКО Віленін Федорович- шляхетна людина , Вчитель із великої літери.  Все своє життя він присвятив  людям , навчав цінувати у цьому житті в першу чергу  Добро і сіяти його поміж людей.

Сумський Геннадій Вікторович привітав Віленіна Федоровича від виконкому селищної ради із ювілеєм  та побажав , щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялись, а близькі радували своєю турботою та увагою, щоб кожен день дарув  радість і позитивні емоції , адже це і є запорука довголіття.