Обмін досвідом Царичанської ОТГ на форумі "Успішні практики активізації громад"

8-9 лютого, для учасників  програми DOBRE, відбувся масштабний двох денний форум "Успішні практики активізації громад".

Підбили результати реалізації у 2018 році проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні", ініційований  ГО "Український центр соціального партнерства" та Полтавським обласним фондом "Фонд розвитку громад "Ініціатива".

Свої практичні напрацювання представила і Царичанська ОТГ (Дрянова Оксана), презентувавши різновиди навчальних гуртків для дорослих.

Найбільш яскраво запам’яталися перспективні ідеї розвитку Софіївської ОТГ по роботі сайту громади та бюджету участі, Новоолександрівської ОТГ з їх сміттєвою реформою, Слобожанської ОТГ -   електронними петиціями, Апостолівської ОТГ – роботою молодіжної ради, Гречаноподільської ОТГ – антикорупційною програмою в дії.

Усі учасники заходу повернулися в громаду з новими ідеями, сподіваючись що реалізація запланованого зможе стати новими здобутками  ОТГ у 2019 році.