Шлюб поза часом-2019.

Дата: 15.02.2019 10:07

Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину - пісню Великого Кохання.

Ось і сьогодні, у День всіх закоханих Царичансьий районний відділ державної реєстраціїї актів цивільного стану приймав участь у заході Міністерства юстиції "Шлюб поза часом-2019" і ми стали свідками народження нових родин: Серченко Максима і Нелі, Савчуків Олександра і Наталії,   Корчевських Віталія і Олени та Сердечних  В»ячеслава  і Вікторії. Відзначили і 30-ти річчя подружнього життя  сім’я Корпусенків Василя та Варвари.  Дуже символічним є те, що саме 14 лютого, у День Святого Валентина, вони започаткують  традицію для майбутніх весільних пар нашого Приорілля - залишати замочок на знак вічного кохання на Кованому серці.

Ми всі з нетерпінням чекаємо на реконструкцію нашого парку Слави, де буде відкрита  Алея закоханих. Ця алея має стати родзинкою нашої громади та подарунком для закоханих молодих пар, де люди будуть призначати побачення один одному, зізнаватися в коханні, робити пропозиції руки та серця і з рештою, одружуватися…Але все це у недалекому майбутньому…

А сьогодні відбулося  відкриття нашого Серця, яке з часом буде прикрашати Алею закоханих.

Весільна пара Сердечних прикрасила серце замочками в знак вірності і кохання.

Любов і сім’я означають в житті людини дуже багато. Щоб зуміти пронести через роки свої теплі почуття один до одного, ми повинні навчитися чути один одного без слів.

Тож хай щаслива доля веде вас спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі. А ми маємо надію, що з легкої руки молодят , ось таких замочків на нашому  Серці Закоханих буде ставати все більше і більше. А ми будемо бачити та розуміти, що кожен замочок – це нова закохана пара, нова родина, це діти, які народжуються у цих родинах. Таким чином ми будемо бачити як росте наша спільна Приорільска родина – Царичанська громада!

Весільні пари привітали народний депутат України Кришин О.Ю., депутат обласної ради Мухтаров Г.А. та Царичанський селищний голова Сумський Г.В. , голова Царичанської РДА Буленок Р.В. та голова Царичанської районної ради Горбачова С.А.

Ми щастя й радості бажаєм,
здоров'я вам на всі літа,
хай сонце весело вам сяє
і квітне в серці доброта.
Хай світять вам життєві далі,
хай обминає вас журба.
Бажаєм вам на видноколі
блаженства, миру і добра.