Оголошення про конкурс.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Положенням про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів комунальної власності Царичанської селищної територіальної громади,  затверджений  рішенням селищної ради від 06 лютого 2019 року № ­­ 1020-48/VII, виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора КПНЗ «Дитячо – юнацька спортивна школа» ЦСР.

Основні вимоги до кандидата:  вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра за спеціальністю «Фізична культура і спорт», стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 3-23-59, 3-18-27.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі,  особову картку форми П-2; дві фотокартки (4 х 6 см); копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу.   Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Секретар виконкому                                                     Н.В. Герасименко