Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Навчально-ознайомча поїздка «Удосконалення системи освіти в громаді» .

 
 

 

 

19 та 20 лютого 2019 року керівники закладів освіти Царичанської ОТГ разом із освітянами та представниками органів місцевого самоврядування  громад-учасників програми DOBRE  долучилися до навчально-ознайомчої поїздки «Удосконалення системи освіти в громаді»  у Солонянську ОТГ Дніпропетровської  області, організованої за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

         Гостинні господарі поділилися досвідом зі створення ефективної  системи освіти, покращення надання освітніх послуг,  методології створення опорних шкіл, призначення керівника навчального закладу на конкурсній основі, налагодження ефективної комунікація між батьками, вчителями, директорами шкіл, депутатами.  Жваве обговорення викликали питання методичної роботи, зацікавлення – питання фінансування та інклюзивної освіти.

         Усіх вразила відкритість і комунікабельність у проведенні заходу та зваженість і обгрунтованість в управлінській  діяльності освітньої галузі громади.

         Представники нашої громади КудрявцеваТ.В. та Ковтун В.В. повернулися озброєні новими знаннями, повні натхнення втілювати нововведення в освітніх закладах сіл Преображенка та Бабайківка.

Валентина Ковтун« повернутися до списку новин