Конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів»

5 березня у м.Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України, в тому числі і Царичанська ОТГ,  підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП). Через дев'ять місяців в громадах України запрацюють 122 належні ЦНАП, завдяки яким більше 2 млн мешканців громад отримають доступ до якісних адмінпослуг.

Участь у заході від Царичанської громади прийняла Дубовик Леся Дмитрівна – начальник Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Царичанської селищної ради