Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Юр'ївський СБК свято Масляної


Опудало зими спалили

Весні шлях простелили.

Пісень заспівали,

Весну привітали.

 

  Ось і прийшла нарешті довгоочікувана жадана весна-красна. Разом з нею настало свято Масляної. Так 09 березня  в селі  Юр’ївка святково проводжали Зиму та зустрічали Весну.  Це свято  стало одним з найулюбленіших  в нашому селі, саме тому гуляння завжди збирають велику кількість односельців та гостей.

   Організували свято працівники Юр’ївського старостинського округу. Підготували концертну програму учасники художньої самодіяльності Юр’ївського  сільського будинку культури. До свята готувалися ретельно, вражаючи глядачів яскравими,  костюмами ( які придбали завдяки спонсоській допомозі Торяник Л.І. СФГ «Людмила») , дотепними  жартами, кумедними сценками, танцями, вокальні колективи – новими веселими піснями. Всі   з великим  захопленням  закликали  Весну, яка  пригостила всіх традиційними жайворонками,а дітлахів цукерками. Не обійшлося і без символу цього свята масляного опудала,  його спалення було театралізовоно обіграно, запальним танцем «Гори-гори ясно» та «Кривим танцем».  

     Чудовому настрою сприяла сонячна погода й запах пробудженої весною природи. З впевненістю можу сказати, що свято вдалося, адже  люди отримали задоволення,  повертаючись до дому, на їхніх обличчях світилися радісні посмішки.А ввечорі всі бажаючи змогли потанцювати на дискотеці.« повернутися до списку новин