Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Ми від землі – вона від нас

 Шановні мешканці територіальної громади, керівники сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, закладів та підприємств усіх форм власності!

      Селищна рада проводить системну роботу по наведенню порядку на території ради, по центральних вулицях селища,  в парках на в’їздах до селища.

      Але лише силами працівників селищної ради та залученими до виконання громадських робіт особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, справитися з цією проблемою дуже важко.

      Тому ми просимо усіх керівників підприємств та організацій взяти активну участь у наведенні порядку  на закріплених за ними територіях, кожного члена громади, який має  присадибну земельну ділянку , навести порядок на городі та прилеглій до нього території.

      Запрошуємо усіх  активно приймати участь в санітарних днях селища (щочетверга).

     Сподіваємось, що без зайвих нагадувань в цей день кожен, хто не байдужий до санітарного стану селища, нашої землі, наведе порядок у своєму дворі, біля нього, нагадає сусіду, щоб той не залишився осторонь спільної справи.

     Уважно подивіться навколо себе. На кожній вулиці є садиби, які іскряться чистотою, ніби усміхаються до нас затишком та порядком, які створили їх дбайливі господарі. Хай ця краса спонукає кожного до її відродження на тій частинці землі, власником якої ви є.

     Давайте зрозуміємо, що ми не єдині в цьому світі. Ми від землі – вона від нас.« повернутися до списку новин