04 квітня 2019 року відбулася позачергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

У роботі сесії взяли участь начальник відділу організаційно – кадрової роботи Царичанської районної ради Уразко Є.В., в.о. начальника відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Різун А.В., представники громадських організацій.
Одним із основних, розглядалося питання «Про погодження видобутку суглинку», з якого доповідала головний спеціаліст (юрист) Бойко Н.Г.
    Так, у зв`язку з  відсутністю в  договорі   по  об`єкту «Реконструкція стадіону «Діброва» в смт Царичанка Царичанського району» передбаченого  порядку забезпечення сировиною -  суглинком, для  проведення  необхідних робіт  по  благоустрою, підсипанню та  плануванню земельної  ділянки, на якій було  проведено  зняттям та перенесенням  ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту), було погоджено, в  інтересах Царичанської  об`єднанї  територіальної  громади,  видобуток Царичанською  селищною  радою, суглинка на  земельній  ділянці комунальної  власності, розташованої на  території  Царичанської  селищної  ради, контур  поля  16.65, площею 1,2000 га, з метою забезпечення  ТОВ «Укрєврокровля» суглинком по  об`єкту   «Реконструкція стадіону «Діброва» в смт Царичанка Царичанського району».