Віртуальна подорож до Карпат

Нещодавно  в дитячому відділі КЗК «Царичанська центральна бібліотека» пройшло  засідання клубу за інтересом «Лісовичок».  Для дітей проведена віртуальна екскурсія до Карпат «Якщо ви не бачили Карпати, то ви не бачили України…»

В  весняний  день шкільних канікул «лісовички» зібралися в центральній книгозбірні громади, щоб вирушити в найпривабливіший, найяскравіший куточок нашої країни – Карпатські гори. На юних прихильників гірського туризму чекали цікаві відеоролики про високі гори, гірські ріки, водоспади, безкраї карпатські полонини. Діти були вражені красою і величчю Мукачівського замку, збудованому на погаслому вулкані в добу Середньовіччя, мальовничою місцевістю гірського масиву Мармароси, унікальним кам’яним арочним мостом у місті Ворохта, долиною нарцисів, Яремчанським водоспадом. Деякі з членів клубу вже побували в Карпатах, а тому з радістю поділилися зі своїми друзями враженнями про гірський відпочинок. Зацікавили всіх присутніх розповіді Тимофія Герасимчука про озеро Синевір, а також Юлія Борисова про поїздку на гірськолижний курорт «Закопани» в Татрах.

Бібліотекар зробила бібліографічний огляд літератури, представленій на ілюстративно-книжковій виставці «Величаві Карпати – України краса». Крім того, познайомила читачів з інформаційними сайтами дитячих таборів відпочинку в Карпатах, зокрема дитячого табору «Edelweiss», а також найвідомішого табору в Україні «Артек-Буковель». Діти слухали пісні та легенди про Карпатські гори, розгадували цікавий кросворд. В кінці віртуальної екскурсії кожен одержав карпатський сувенір.  Всі разом весело пригощалися карпатськими смаколиками.