Урочисті проводи юнаків

Дата: 05.04.2019 15:54

Проводи в армію   -  завжди хвилююча і водночас урочиста подія: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а серед народу викликає почуття гордості, що  сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Шановних юнаків Царичаанського району (а їх 18) вітали голова райдержадміністрації Руслан Віталійович Буленок, голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова,  Царичанський селищний голова Геннадій Вікторович Сумський, голова Новопідкрязької сільської ради Іван Михайлович Явтушенко, начальник відділу Могилівської сільської ради Ірина Володимирівна Барабаш, заступник Китайгородського сільського голови Людмила Іванівна Тищенко та заступник військового комісара з територіальної оборони, майор Анатолій Олександрович Хоменко.

Керівники громад також вручили  призовникам квіти та грошові премії.

А з багословінням на новий, відповідальний і дуже непростий етап  життя до юнаків звернувся  клірик Свято Покровського кафедрального собору протоієрей Діонісій Насс.