15 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

До черги денної засідання включено 8 питань.

З основного питання «Про роботу КЗК «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищної ради в 2018 році» інформувала його директор Костенко Л.В.

Про заходи, приурочені 33-й річниці аварії на ЧАЕС та заходи з нагоди Дня Перемоги інформувала секретар виконавчого комітету Герасименко Н.В.

В процесі роботи членами виконавчого комітету були затверджені протоколи засідань житлової комісії, комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), та розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та ряд інших нагальних питань.