Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

П’ятдесят перша чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

17 квітня  2019 року  відбулася п’ятдесят перша чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 15 питань.

З питань, що стосуються бюджету об’єднаної територіальної громади інформувала заступник селищного голови з питань економіки  Смоляга І.О.

На черговій сесії депутати затвердили селищну програму «Розвиток профтехосвіти на території Царичанської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2022 роки».

Докладно зупинилася на проблемах та перевагах реформи в галузі охорони здоров’я, про роботу закладу в 2018 та І кварталі 2019 року  головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» ЦСР Дениско Н.В.

На сесії було затверджено статут Царичанської ОТГ, Положення про Центр надання адміністративних  послуг виконавчого комітету ЦСР, призначено директора комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа» ЦСР – Тимошенка В.М.

 Голова молодіжної ради Дрянова О.М. інформувала присутніх про реалізацію молодіжної політики в громаді та запропонувала затвердити цільову соціальну Програму «Молодь Царичанської громади на 2019 – 2021 роки».

Було розглянуто і ряд інших нагальних питань щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з балансу Департаменту капітального  будівництва ОДА до комунальної власності   Царичанської громади майна – введений в експлуатацію об’єкт «Будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом за адресою: с. Прядівка, вул. Центральна, 41б», надано дозвіл на перерахунок кошторисної частини проектно – кошторисної документації по об’єкту «Реконстукція вузла обліку газу КЗК «Царичанська центральна бібліотека» ЦСР в смт Царичанка».

 « повернутися до списку новин