П’ятдесят перша чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

Дата: 18.04.2019 14:05

17 квітня  2019 року  відбулася п’ятдесят перша чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 15 питань.

З питань, що стосуються бюджету об’єднаної територіальної громади інформувала заступник селищного голови з питань економіки  Смоляга І.О.

На черговій сесії депутати затвердили селищну програму «Розвиток профтехосвіти на території Царичанської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2022 роки».

Докладно зупинилася на проблемах та перевагах реформи в галузі охорони здоров’я, про роботу закладу в 2018 та І кварталі 2019 року  головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» ЦСР Дениско Н.В.

На сесії було затверджено статут Царичанської ОТГ, Положення про Центр надання адміністративних  послуг виконавчого комітету ЦСР, призначено директора комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа» ЦСР – Тимошенка В.М.

Голова молодіжної ради Дрянова О.М. інформувала присутніх про реалізацію молодіжної політики в громаді та запропонувала затвердити цільову соціальну Програму «Молодь Царичанської громади на 2019 – 2021 роки».

Було розглянуто і ряд інших нагальних питань щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з балансу Департаменту капітального  будівництва ОДА до комунальної власності   Царичанської громади майна – введений в експлуатацію об’єкт «Будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом за адресою: с. Прядівка, вул. Центральна, 41б», надано дозвіл на перерахунок кошторисної частини проектно – кошторисної документації по об’єкту «Реконстукція вузла обліку газу КЗК «Царичанська центральна бібліотека» ЦСР в смт Царичанка».