Екологічна акція «Рідній Орелі – чисті береги та води»

З ініціативи учнівського самоврядування, за підтримки сільського старости В.П.Чвертки та участі учнівського й педагогічного колективів, при сприянні депутата Царичанської селищної ради М.В.Лози 19 квітня у с. Бабайківка пройшла екологічна акція «Рідній Орелі – чисті береги та води». В її ході було очищено від сміття лівий берег Орелі. Прикро, що наші односельці не завжди дотримуються культури відпочинку, лишаючи після себе пластикові й скляні пляшки, бляшанки, целофанові пакунки. І водночас відрадно, що сміття цього року значно менше, ніж у попередні.

При підведенні підсумків були сповнені надією слова сільського старости: «Юні друзі, я вірю, що ваші діти не будуть прибирати сміття після вас».