Будьте обережні, відпочиваючи на природі!

Дата: 22.04.2019 12:02

Лісова пожежа не лише шкодить довкіллю – губить усе живе і ставить під загрозу ваше життя!

Більшість лісових пожеж виникає через людський фактор: порушення правил протипожежної безпеки, недостатній контроль за дітьми з боку дорослих тощо. Як наслідок, гинуть люди, руйнується екосистема, завдаються матеріальні збитки.

Звертаємося до усіх мешканців, незалежно від віку і соціальної приналежності, з відповідальністю поставитися до організації відпочинку на природі і усіма можливими засобами сприяти підвищенню рівня безпеки.

В разі виникнення пожежі телефонуйте 101.