Урочисто-траурний мітинг до 33-ої річниці Чорнобильської трагедії.

26.04.2019 року біля пам’ятника ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській  АЕС смт Царичанка  відбувся урочисто-траурний мітинг до 33-ої річниці Чорнобильської трагедії

За днями дні, мина повільно рік.
             За днями дні – й іншого немає.
             Нехай же лихо наше проминає
             І в світі не повториться повік.
Хай стане мир міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль – попередження, набат,
Його уроків людство не забуде.

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.
Згадаймо і вшануймо всіх, хто встав на захист народу і землі України, хто брав участь у ліквідації аварії та будуванні захисної споруди-саркофага, який сховав залишки зруйнованого реактора.
Схилімо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів…
Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного смерчу.