Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Тренінг з опрацювання нових управлінських інструментів в діяльності старост (за сприянням Програми U-LEAD та Мінрегіону)

23-24 квітня на базі Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, старости Царичанської ОТГ поміж інших очільників старостинських округів Дніпропетровської області розробляли Програми розвитку свої територій та опрацьовували управлінські інструменти своєї діяльності.

На виході старости навчилися системно бачити та оцінювати свій старостинський округ та громаду в цілому, як взаємопов’язані елементи. Отримали розуміння як вирішувати, ідентифікувати та формалізувати проблеми території. Здобули навички працювати з альтернативними варіантами вирішення проблемних питань.

"Сьогодні кожен та кожна староста має опановувати проектний менеджмент для своєї роботи, володіти знаннями, що дозволять здійснювати суттєві зміни в громадах, які покращать життя громадян, але мають часові, фінансові, кадрові обмеження. Є відчуття, що  старости та проектний менеджмент створенні одне для одного: старости – це такі кризові менеджери на старостинських округах, які є правою рукою голови громади, які з ентузіазмом, вірою в майбутнє, знаннями, умінням мотивувати людей – вони просто горять своєю роботою" – експертка з питань муніципальних послуг Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Гладка.« повернутися до списку новин