Оздоровлення населення

Дата: 07.05.2019 15:52
Кількість переглядів: 1949

В рамках тристороннього договору про співпрацю, заключеного між Благодійним фондом народного депутата України Кришина Олега Юрійовича, Дніпропетровською медичною академією та виконавчим комітетом Царичанської селищної ради, з метою отримання населенням сіл Царичанської громади висококваліфікованої консультативної медичної допомоги та проведення медичного обстеження наших мешканців,  07 травня в новозбудованій амбулаторії села Прядівка працювала виїзна медична  бригада Дніпропетровської медичної академії МОЗ України.

Надання консультативної допомоги соціально незахищеним верствам населення та учасникам АТО громади здійснювалося терапевтом, кардіологом, офтальмологом, ортопедом, невропатологом, отоларингологом, ендокринологом, психотерапевтом, гастроентерологом та педіатром.  Лікарі за цей день прийняли та обстежили  147 пацієнтів.

Благодійний захід планується провести і в селі Бабайківка,  про дату та час якого буде повідомлено додатково.