Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Гендерна рівність – сучасна та доречна ініціатива.

10 травня в сесійній залі Царичанської селищної ради, консультанткою Національного Демократичного Інституту (НДІ) з гендерно орієнтованого бюджетування Юлією Малько, проведено комплексну оцінку гендерної рівності в Царичанській ОТГ.

Учасники засідання попрацювали з інструментарієм оцінювання стану рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, розробленим НДІ на прохання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Україні. Спільно   розробили план дій щодо просування гендерної рівності в Царичанській ОТГ.

Загалом цей захід питання гендерної політики представив зовсім у новому, актуальному світлі. "Стало зрозуміло, що все таки існує потреба в утвердженні цінності гендерної рівності як у суспільстві загалом, так і у різних його інституціях, зокрема. Це, насамперед, недопущення гендерної дискримінації, забезпечення рівної участі жінок і чоловіків у прийнятті суспільно важливих рішень, забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків щодо поєднання професійних і сімейних обов’язків, унеможливлення проявів гендерного насильства тощо" – підсумовуючи зустріч, зазначив селищний голова Геннадій Сумський.« повернутися до списку новин