Дорогі Приорільці!

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Зв'язки між Україною та Європейським Союзом виміряються століттями. І ЄС,  і Україна прагнуть розвитку, тісного та взаємовигідного партнерства, яке лягає в основу майбутнього нової Європи, це результат багаторічної інтеграційної діяльності.

До Європейського Союзу входить 28 могутніх країн. Символом досконалості, повноти і єдності є прапор Європи. На прапорі зображено 12 золотих зірок, які символізують солідарність і гармонію між народами.

Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, селища, міста.

Тож, з нагоди свята, дозвольте побажати Вам здоров'я, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині, а саме головне терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!