Відбулася п’ятдесят друга чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

Дата: 22.05.2019 17:00

Сьогодні, 22 травня  2019 року  відбулася п’ятдесят друга чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 18 питань.

З питання «Про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради за І квартал 2019 року» доповідала начальник відділу з питань розвитку економіки та інвестицій Євтушенко О.М.

З питань, що стосуються бюджету об’єднаної територіальної громади інформувала начальник відділу фінансів Сірик Т.Б., яка зазначила , що дохідну частину  бюджету Царичанської громади разом з офіційними трансфертами за І квартал 2019 року виконано в сумі 27013,7 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду – 26538,3 тис. грн, спеціального фонду – 475,4 тис. грн.

Видатки бюджету Царичанської ОТГ з офіційними трансфертами за 1 квартал           2019 рік виконано в обсязі 26588,4 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду – 24322,0 тис. грн. та спеціального фонду – 2266,3 тис. грн.

Також розглядалися питання щодо надання в оренду комунального майна, про затвердження експертних звітів та проектно – кошторисних документацій, земельні питання та ряд інших важливих для громади питань.