Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Відбулася п’ятдесят друга чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

 

Сьогодні, 22 травня  2019 року  відбулася п’ятдесят друга чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 18 питань.

З питання «Про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради за І квартал 2019 року» доповідала начальник відділу з питань розвитку економіки та інвестицій Євтушенко О.М.  

З питань, що стосуються бюджету об’єднаної територіальної громади інформувала начальник відділу фінансів Сірик Т.Б., яка зазначила , що дохідну частину  бюджету Царичанської громади разом з офіційними трансфертами за І квартал 2019 року виконано в сумі 27013,7 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду – 26538,3 тис. грн, спеціального фонду – 475,4 тис. грн.

Видатки бюджету Царичанської ОТГ з офіційними трансфертами за 1 квартал           2019 рік виконано в обсязі 26588,4 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду – 24322,0 тис. грн. та спеціального фонду – 2266,3 тис. грн. 
 
         Також розглядалися питання щодо надання в оренду комунального майна, про затвердження експертних звітів та проектно – кошторисних документацій, земельні питання та ряд інших важливих для громади питань.« повернутися до списку новин