Увага! Оголошення.

Дата: 22.05.2019 17:11

Шановні мешканці Царичанки!

Вам було б цікаво поспілкуватись з представником іншої культури? Ви хотіли б дізнатися більше про США та американців таких, якими вони є насправді?

Якщо так, то у вас є можливість прийняти в себе вдома волонтера з «Корпусу миру» США. На протязі трьох місяців волонтер, під час роботи у виконавчому комітеті Царичанської селищної ради, буде проживати у вашому домі, вивчати українську культуру, звичаї і традиції, а також опановуватиме українську мову для подальшої його інтеграції до місцевої громади.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу з питань розвитку економіки та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради за телефоном 0979564387 або 0981260882.