Навчання та обмін досвідом – найкраще натхнення для роботи.

З 22-го по 23 травня 2019 року Царичанська селищна об’єднана територіальна громада приймала делегацію з Кам’янка-Бузької ОТГ. За цей час делегація відвідала Преображенський ФАП та Прядівську АЗПСМ, Царичанську опорну школу, ЦНАП, Царичанський інклюзивно-ресурсний центр. Основними темами, які обговорювалися були: «Розвиток медичної галузі в Царичанській ОТГ, зокрема  її первинної ланки» та «Вивчення найкращих освітніх практик Царичанської ОТГ».

У перший день видалась цікавою дискусія фахівців медичної галузі з приводу організації роботи Царичанського ЦПМСД, напрацювань з локальними протоколами, ведення медичної документації та інше.

Другого дня переглянули презентацію STEM,  обговорили інновації галузі освіти  та зупинились на потребах тих діток, які мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку.

Навчальний візит став майданчиком для комунікацій, адже всі присутні змогли поспілкуватися у неформальній обстановці та створити підґрунтя  для майбутньої співпраці