Сьогодні 24 травня 2019 року в Царичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Останнього дзвоника!

Дата: 24.05.2019 16:10

До вчителів , учнів , батьків та всіх запрошених і гостей звернувся із привітанням  з радісним святом Останнього дзвоника селищний голова Сумський Геннадій Вікторович:

«Сьогоднішнє свято -  особливе. Для багатьох з Вас – це старт літніх канікул, пори відпочинку, мандрівок, пригод. І нехай вони будуть цікавими та незабутніми.

Урочисте і одночасно хвилююче це свято для випускників. Відтепер Ви самостійно будете приймати рішення, власними силами будувати своє майбутнє і здобуті зараз знання - це Ваше безцінне багатство, яке буде слугувати Вам усе подальше життя. Навчайтесь, здобувайте освіту  та повертайтесь у рідне селище, щоб з Вашою допомогою в майбутньому Царичанка розвивалася і розквітала. Бажаю Вам знайти власну життєву стежину та стати гідними громадянами нашої держави!

Висловлюю глибоку вдячність педагогам школи. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни і нашої громади зокрема.

Також хочу подякувати всім учням, які приймали активну участь у житті школи та нашого селища, здобували призові місця в районних, обласних, всеукраїнських конкурсах, змаганнях. Тож, традиційно, подарунком від  Царичанської селищної ради буде святковий феєрверк для випускників, а для учнів початкових класів –сертифікат на отримання  двох  інтерактивних дошок і обладнання для інклюзивних кімнат школи.

Ще раз вітаю усіх зі святом! Здоров’я, віри у власний успіх, мирного неба!»

.