Навчання слухачок Академії жіночого лідерства.

Дата: 24.05.2019 16:41

В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) відбувся дводенний тренінг для слухачок Академії Жіночого Лідерства.

Представники Царичанської об’єднаної територіальної громади  Сергієнко Валентина Григорівна– директор КЗ «Царичанський  Будинок дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради  та Самарська Ніна Іванівна – методист цього закладу взяли участь у навчанні, яке проводила міжнародний тренер Мір»яна Ковачевіч, яка проживає в Чилі. Має великий світовий досвід роботи в рамках програми НДІ.  Вона дуже цікаво та доступно провела тренінг для слухачок, дала набір знань, які можна використовувати в роботі, адже вони уже примінялися у політичному житті різних країн світу.