Свято до Дня Матері в Бабайківському будинку.

"Мамо, мамо... " Свято до Дня Матері відбулося в Бабайківському будинку культури 17 травня. Зі святом, наших матусь, привітали: Голова ради ветеранів Лідія Сергіївна Мацак, староста старостинського округу Валентина Панасівна Чвертка  та вручила подяки  мамам за щире серце і безмежну любов до  дітей. Привітала зі святом усіх присутніх Оксана Іванівна Даниленко, директор будинку культури та користуючись нагодою , презентувала блузи , вишиті стрічкою по проекту  "Швецького"  гуртка з програмою "Добре" до  свята "Української вишиванки",в якій приймали 10 гуртківців. Мета гуртка: навчитися вишивати стрічкою . Майстер клас проводила майстриня Лариса Володимирівна Марочка. Свято пройшло в чудовій атмосфері : концерт художньої  самодіяльності та гостинний стіл подарували чудовий настрій нашим дорогим мамам.