Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Царичанська громада для молоді!

Починаючи з листопаду 2018 року,  7 працівників Царичанської громади, діяльність яких прямо чи опосередковано пов’язана з молоддю, були направленні на навчання, в рамках програми DOBRE, за компонентною програмою  «Молодіжний працівник в ОТГ».

На протязі півроку 6 працівників отримали свідоцтва за темами: «Молодіжний працівник», «Волонтерство» та «Адвокація».

Крім прослуханих триденних тренінгів, наші працівники виконували домашні завдання, за результатами яких: було проведено соціологічне опитування  про «Потреби молоді (14-35років) у Царичанській громаді» та презентуються перед громадою отримані результати; створена молодіжна рада при виконавчому комітеті Царичанської ОТГ; Розроблена та затверджена Програма «Молодь Царичанської громади на 2020-2023роки»; виготовлений «Молодіжний паспорт Царичанської ОТГ»; розроблені декілька варіантів інформаційних буклетів за вище зазначеними темами.

А також,  дуже вдало та професійно проведена робота із волонтерами під час проведення ХІІ єпархіального фестивалю «Паска красна на Приоріллі».

Ще одним досягненням для молодіжної ради, став проект «Базове облаштування молодіжного центру на базі ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР, підготовлений на конкурс «Місцеві ініціативи для розвитку громад», який отримав підтримку збоку членів комісії, залучивши на поповнення закладу 151 900грн.

Вітаємо нашу молодь із здобутками та бажаємо їм натхнення в реалізації їхніх амбітних планів, адже молодь є одним із пріоритетів Царичанської ОТГ!

 « повернутися до списку новин