Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Увага! Оголошення.

 

КЗ „Царичанська центральна районна лікарня” ДОР” оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна загальною площею 2,0м2 для розміщення торгівельного апарату, що відпускає продовольчі товари, яка розташована за адресою вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл.

Умови конкурсу: найбільший розмір місячної орендної плати з урахуванням запропонованої мети використання; компенсація переможцем конкурсу витрат на проведення оцінки об’єкту оренди та на публікацію оголошення в пресі.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд до конкурсної комісії наступні документи: заява про участь у конкурсі; копії установчих документів (для юридичних осіб); копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особи, яка уповноважена підписувати договір, конкурсні пропозиції.  

Кінцевий термін подання заяв для участі в конкурсі – за п’ять днів до проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться 17.06.2019 о 10.00 у каб. в.о. директора  КЗ „Царичанська ЦРЛ” ДОР” за адресою вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл., 2-поверх.

Заяви на участь у конкурсі приймаються за адресою: 51000, вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл.

Контактний тел.: (05690) 3-29-29

 

 

 

 « повернутися до списку новин