Збереження Царичанського райавтодору.

Дата: 04.06.2019 16:29
Кількість переглядів: 2045

На сьогоднішній день вкрай гостро постало питання збереження на території Царичанського району філії «Царичанський райавтодор» як юридичної особи, оскільки

наш  район знаходиться на межі з Полтавською областю, є північними воротами Дніпропетровської області, через нього проходить національна автомобільна дорога   Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, рух на якій надзвичайно інтенсивний та обслуговуванням якої безпосередньо займається Царичанський райавтодор.

З надією про допомогу у вирішенні цього вкрай важливого питання керівництво Царичанської громади звернулося до народного депутата України Олега Кришина (лист додається).

Користуючись нагодою ще раз інформуємо, що за підтримки О.Ю. Кришина реорганізація Магдалинівського, Петриківського та Царичанського районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану  закінчилася утворенням відділу державної реєстрації актів цивільного стану як юридичної особи саме в Царичанському районі.