Позашкілля організовує літнє дозвілля

Хай квітне радість в довгожданім літі,

Такого щастя не знайти ніде!

Барвистою галявиною квітів

Нас червень у канікули веде!

Ура! Ура! Канікули!

Нам нудьгувати ніколи!

Ці поетичні рядки в повній мірі передають ту чудову, піднесену атмосферу, яка панує на подвір’ї комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради. Педагоги закладу з перших червневих днів перенесли свою роботу на концертний майданчик -  територію відпочинку і творчості  дітей, учасників пришкільних оздоровчих таборів Царичанської об’єднаної громади. Кожного дня «ЦБДЮТ» відвідують школярі із різних навчальних закладів.

Завдяки фінансуванню  ігрової програми «Гостини в БДЮТ» виконкомом Царичанської селищної ради, діти мають змогу приймати участь у ігровій програмі та отримувати «солодкі» призи.

Додому діти повертаються радісні та сповнені позитивних вражень від організації  їхнього цікавого дозвілля.