Звіт про використання коштів Благодійного фонду «Приорілля»

Дата: 07.06.2019 11:14

За період з листопада 2018 року по травень 2019 року на рахунок благодійного фонду «Приорілля» надійшли благодійні внески  від працівників виконкому Царичанської селищної ради, відділу освіти, всіх навчальних закладів. Особливо значний внесок зробили  працівники установ освіти КЗ «Царичанська  ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Бабайківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів», Царичанська та Лискіська філії , КЗ «Преображенска  школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Будинок дитячої  та юнацької творчості», ККЗ  «Центр  культури та дозвілля», «Царичанська центральна бібліотека»,  КНП «Царичанський  ЦПМСД» та інші.

Станом на 01.06.2019 року  до фонду надійшло 87540 грн., використано за відповідний період   86034 грн., а саме: перераховано  22200 грн. на проведення новорічних та Різдвяних свят, на проведення свята Водохрещі - 5500 грн. , Дня Святого Валентина -  3500 грн. , свята Масляної (проводилось областю на базі в Ілларіоновської ОТГ)  -  5060 грн. Профінансовані  видатки на проведення Міжнародного Дня 8 березня  в сумі 16600 грн.   (святковий концерт та подарункові набори).

Надано  матеріальну допомогу  в сумі 2000 грн. на лікування тяжкохворого. Виділені кошти в сумі 12160 грн. на придбання  спеціально форми з метою участі у Чемпіонаті світу майстру спорту України Нем»ятому Максиму.  Придбанні  футболки з логотипами Царичанської ОТГ на суму 14800 грн. для проведення спортивних заходів громади.  До Дня Перемоги  на подарунки ветеранам війни перераховано  1860 грн.

Знято банком за обслуговування  за звітний період 1904 грн. та опубліковано статтю за 450 грн.

Станом на 31.05.2019 року  залишок коштів на рахунку складає 1506 грн.

Сподіваємося, що трудові колективи, приватні підприємці  і в подальшому будуть перераховувати благодійні внески для забезпечення  соціального захисту  ветеранів війни і праці,  підростаючого покоління, малозабезпечених громадян та  на проведення заходів на території Царичанскої громади.

З повагою,

Правління  благодійного фонду « Приорілля»