Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

16 червня 2019 року в Україні відзначається День медичного працівника.

         Сьогодні, 14 червня 2019 року, напередодні Дня медичного працівника, відбулися урочисті збори, в яких взяв участь голова виконавчого комітету Царичанської селищної ради Сумський Г.В.

Він щиро подякував працівникам медичної галузі за нелегку благородну працю;  зазначив, що  саме медики супроводжують нас від народження до глибокої старості, турбуючись про здоров’я, рятуючи життя та побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди в родинах, наснаги та ентузіазму.

                З нагоди Дня медичного працівника селищний голова вручив головному лікарю КНП «Царичанський центр первинної медико – санітарної допомоги» ЦСР Дениско Н.В. сертифікат на придбання двох комплектів охоронної  сигналізації та додаткове обладнання для новозбудованих Прядівської та Бабайківської амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, а виконуючому обов’язки директора КЗ «Царичанська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради Бровку В.А. сертифікат на придбання  п’яти комплектів комп’ютерного обладнання для створення автоматизованих робочих місць у відділеннях лікарні.

      « повернутися до списку новин