Тренінг для адміністраторів ЦНАП, старост та працівників виконавчого комітету.

Дата: 14.06.2019 10:58

В рамках впровадження інституційної складової міжнародної програми U-LEAD з Європою в Царичанській селищній раді 11 та 12 червня пройшов дводенний тренінг для адміністраторів ЦНАП, старост  та працівників виконавчого комітету. Тренер - психолог Олена Шляпєнтох  презентувала тренінгову програму  на тему «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг». В ході тренінгу учасники  розглянули та обговорили найактуальніші питання взаємодії з заявниками, типи та методи вирішення конфліктів, питання гендерної рівності, ведення технік активного слухання та самоаналізу.

Завдяки професійності тренера Олени, тренінг пройшов цікаво, змістовно та легко.

Дякуємо тренеру та програмі U-LEAD з Європою за отримані знання та навички, які будуть використовуватись у подальшій роботі.