20 червня 2019 року відбулася п’ятдесят третя чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

Дата: 21.06.2019 10:54

До черги денної було включено 11 питань.

З питань, що стосуються бюджету об’єднаної територіальної громади інформувала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Було затверджено загальний обсяг громадського бюджету (бюджету участі) Царичанської селищної ради на 2019 рік у сумі 250,0 тис. гривень.

З питання «Про затвердження складу комісії з розгляду проектів  громадського бюджету  (бюджету участі) Царичанської селищної ради у 2019 році» та «Про громадський бюджет (бюджет участі) Царичанської селищної ради на 2019 рік інформувала начальник відділу з питань розвитку економіки та інвестицій Євтушенко О.М.

Також на сесії було прийняте рішення про створення юридичної особи – комунального підприємства «Господарник» Царичанської селищної ради.

Розглядалися питання щодо надання в оренду комунального майна, про затвердження експертних звітів та проектно – кошторисних документацій, земельні питання та ряд інших важливих для громади питань.