Чергове засідання комісії з питань роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

05.07.2019 року відбулось засідання комісії з питань роботи із сім’ями СЖО.  На  якій було розглянуто ряд питань стосовно сімей, батьки в яких неналежно виконують свої батьківські обовязки та зловживають спиртними напоями, та особи яка має проблеми із законом.                 Прийнято рішення щодо постановки цих сімей та осіб на облік, сімей, які опинились у  складних життєвих обставинах та початку соціального супроводу.  Метою проведення відповідної соціальної роботи з батьками,  є – захист прав та законних інтересів дітей, недопущення вилучення дітей із цих сімей, з особою - профілактика попередження щодо недопущення вчинення повторних правопорушень.