Увага! Оголошення.

КЗ „Царичанська центральна районна лікарня” ДОР” оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна загальною площею 5м² та 16,8м2  які розташовані на першому поверсі корпусу «А» за адресою вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл.

Умови конкурсу: найбільший розмір місячної орендної плати, компенсація переможцем конкурсу витрат на проведення оцінки об’єкту оренди та на публікацію оголошення в пресі.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд до конкурсної комісії наступні документи: заява про участь у конкурсі; копії установчих документів (для юридичних осіб); копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особи, яка уповноважена підписувати договір, конкурсні пропозиції.

Кінцевий термін подання заяв для участі в конкурсі – 17.07.2019 року включно.

Конкурси відбудуться 25.07.2019 о 10.00 та 25.07.2019 о 10.30 у каб. в.о. директора  КЗ „Царичанська ЦРЛ” ДОР” за адресою вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл., 2-поверх.

Заяви на участь у конкурсі приймаються за адресою: 51000, вул. Царичанська, 134-А, смт. Царичанка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл.

Контактний тел.: (05690) 3-29-29