Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Круглий стіл

Проаналізували прогрес, досягнутий з програмою DOBRE

16 серпня Царичанська селищна рада зустрічала консультанта GIobaI Communities Сабіну, яка провела середньострокову оцінку участі програми DOBRE у Царичанській об’єднаній територіальній громаді.

Ірина Смоляга, заступник селищного голови з питань економіки, ознайомила гостей з територіальним устроєм громади та прокоментувала всі складові її фінансової спроможності.

Оксана Дрянова, в.о. голови Молодіжної ради, переконувала про суттєві зрушення молоді ОТГ до процесу розвитку території та її  особистої участі в ньому.

Сергій Китайгора, начальник відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради, взагалі виявився цікавим співдоповідачем в дискусії з представниками  "круглого столу". Так як, його галузь перша отримала 2 проекти від програми донора і вже сьогодні демонструє конкретні результати та ефективність(Це: YOUTH PROJECT (Молодіжний проект)  - впровадження STEM-освіти в Царичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів; QUICK WINS (Швидкий грант) – створення комп’ютерних класів шкіл Бабайківка, Преображенка, Прядівка та поповнення комп’ютерами класу Царичанської опорної школа І-ІІІ ст.).

Повну картину реалізованих проектів та тих, що планується впроваджувати в наступні два роки з програмою  DOBRE продемонструвала Олена Євтушенко. 

З повною версією презентації про перемоги та цілі з DOBRE

можна ознайомитися за посиланням https://prezi.com/view/IHZ93Ab9oDzVKEw1joF2/

 

We don’t stop in our development and hope for fruitful cooperation in future.« повернутися до списку новин