Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Дата: 25.07.2019 09:35

24 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування селищного голови Сумського Г.В.

З першого питання черги денної «Про уточнення обсягів

міжбюджетних трансфертів, відповідно до розпорядження голови обласної ради від 08.07.2019 року № 132-Р» інформувала начальник відділу

фінансів Сірик Т.Б., яка зазначила, що відповідно до розпорядження голови обласної ради для селищного бюджету збільшено наступні міжбюджетні трансферти:

1.1.1. Іншу дотацію з місцевого бюджету на заробітну плату та нарахування на заробітну плату в сумі 800,0 тис. грн, які спрямовуються на КПКВ 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» КЕКВ 2282 в сумі 488,8 тис. грн., КПКВ 0213104 «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» 92,8 тис. грн., в т.ч. КЕКВ 2111 в сумі 76,066 тис. гривень та КЕКВ 2120  в сумі 16,734 тис. грн., КПКВ 0611010 «Надання дошкільної освіти» 218,4 тис. грн., в т.ч. КЕКВ 2111 в сумі 179,016 тис. грн. та КЕКВ 2120 39,384 тис. грн..

1.1.2. Субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сумі 15,59 тис. грн., які спрямовуються на КПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2250 у сумі 15,59 тис. грн..

1.1.3. Субвенцію з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти у сумі 226,8 тис. грн., які спрямовуються на КПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3110 у сумі 226,8 тис. грн..

1.1.4. Субвенцію з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду на забезпечення телемедичним обладнанням амбулаторій у сільській місцевості у сумі 495,0 тис. грн., які спрямовуються на КПКВ 0212152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я» КЕКВ 3110 у сумі 495,0 тис. грн..

1.1.5. Субвенцію з місцевого бюджету на капітальні видатки та облаштування об`єктів соціально-культурної сфери на забезпечення телемедичним обладнанням амбулаторій у сільській місцевості у сумі 55,0 тис. грн., які спрямовуються на КПКВ 0212152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я» КЕКВ 3110 у сумі 55,0 тис. грн..

В процесі засідання були затверджені протоколи опікунської ради, комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування.

Для більш ефективної роботи комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, членами виконкому, було прийняте рішення  про введення дільничного офіцера поліції сектору превенції Царичанського відділення поліції Новомосковського відділу поліції головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області, старшого лейтенанта Сірого Олександра Павловича.

Також були розглянуті заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги, уточнення адресних номерів, кронування дерев та ряд інших нагальних питань.