До уваги мешканців!

Дата: 01.08.2019 14:46

В зв'язку з численними зверненнями мешканців та депутатів Царичанської селищної ради щодо припинення виконання робіт на об'єкті «Реконструкція стадіону «Діброва» в смт Царичанка Царичанського району» повідомляємо, що роботи з реконструкції проводяться департаментом капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації за рахунок коштів обласного бюджету. Виконавчим комітетом Царичанської селищної ради було направлено листа (№ 2014/2.26 від 17 липня 2019 року) директору департаменту Кушвіду О.А. щодо надання роз'яснень стосовно припиненням робіт з реалізації вищезазначеного проекту (копія листа додається).

До виконкому 26 липня 2019 року надійшла відповідь від департаменту, в якій повідомляється, що роботи припинено у зв'язку з обмеженим фінансуванням об'єкта. Підрядною організацією виконаний обсяг робіт, передбачений фінансуванням відповідно до рішення обласної ради. Питання щодо фінансування об'єкта може бути розглянуто при уточненні показників обласного бюджету на 2019 рік, враховуючи пріоритети розвитку регіону та за умови наявності необхідного фінансового ресурсу або при формуванні бюджетного запиту на 2020 рік (копія відповіді додається).